OFERTA INMOBI

InMobi_zast�pcza grafika_telefon_20191118

ZNIŻKI

Zainstalowałeś już InMobi na swoim telefonie? Czas na aktywne korzystanie i zdobycie zniżki na pakiet InMobi.

  1. Wprowadź dane samochodu, za którego ubezpieczenie chciałbyś płacić mniej, a możesz otrzymać nawet do 20% zniżki na pakiet InMobi, czyli ubezpieczenia OC, AC, Assistance i Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW). Nawet jeśli Twoja obecna polisa kończy się za kilka miesięcy – już teraz korzystaj z aplikacji i pracuj nad scoringiem, aby mieć zniżkę. Wysokość zniżki zależy od Twojego stylu jazdy.
  2. Podczas regularnego korzystania, aplikacja będzie oceniać Twój styl jazdy. W zakładce OC/AC zobaczysz swoją ocenę jako punkty scoringowe naliczane podczas każdej trasy.
  3. Przed końcem Twojej polisy ubezpieczeniowej przyznamy Ci zniżkę na pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych InMobi. Wysokość zniżki uzależniamy od Twojego scoringu – bezpieczna jazda się opłaca. Maksymalna wysokość zniżki to 20%.

Skorzystaj z wersji demo, która jest aktywna 14 dni, aby poznać zalety InMobi. Działanie przedłużysz, rejestrując się w aplikacji.

TWOJA OFERTA INMOBI

Pakiet ubezpieczeń InMobi powstaje na bazie oferty ubezpieczeniowej przygotowanej przez Volkswagen Financial Services.

Nam, równie mocno jak Tobie zależy na tym, aby Twoje auto służyło Ci  jak najdłużej. Dlatego dostosowujemy ubezpieczenie do Twoich potrzeb. Dzięki naszej ofercie masz poczucie bezpieczeństwa i komfortu. InMobi to pakiet ubezpieczeń OC, AC, Assistance i NNW. Dzięki bezpiecznej jeździe z aplikacją InMobi możesz zyskać zniżki do 20% na pakiet InMobi.

Group 7@2x

Nasze zniżki sumują się!

Twoja zniżka zależy od Ciebie. Z InMobi jeździsz bezpiecznie, a to ma wpływ na to, ile zapłacisz za pakiet ubezpieczeń swojego samochodu. Wysokość zniżki zależy od scoringu w aplikacji.

Pamiętaj, że niska ocena nie spowoduje podwyższenia składki ubezpieczeniowej, a zniżki sumują się z innymi zniżkami.

Jak uzyskać zniżkę za bezpieczny styl jazdy?

Mam polisę komunikacyjną InMobi (OC/AC/NNW/Assistance) oraz zainstalowaną aplikację.

Wystarczy, że przejedziesz z włączoną aplikacją 5 tras w każdym miesiącu, aby uzyskać zniżkę za scoring przy wznowieniu ubezpieczenia.

Jeśli nie wykonasz 5 tras w ciągu miesiąca możesz odrobić je w kolejnych. Ważne, aby w podsumowaniu rocznym na Twoim koncie widniało minimum 60 przejechanych tras. Im wyższy scoring ,tym wyższa zniżka – nawet do 20% na pakiet ubezpieczeń – OC/AC/NNA i Assistance. Swoje trasy i punkty scoringowe znajdziesz w aplikacji w zakładce Trasy.

Po raz pierwszy instaluję aplikację i nie posiadam polisy ubezpieczenia komunikacyjnego InMobi.

Aktualnie posiadasz inny pakiet ubezpieczeń? Też możesz zyskać zniżkę na polisę ubezpieczeniową InMobi – pakiet OC/AC/NNW i Assistance. Wystarczy, że przejedziesz z włączoną aplikacją co najmniej 20 tras, o łącznej długości co najmniej 500 km w czasie trwania Twojej obecnej polisy ubezpieczeniowej. Podczas zakładania konta w aplikacji poprosiliśmy Cię o wpisanie daty końca obecnej polisy ubezpieczeniowej. Do tego czasu możesz pracować nad swoim scoringiem jeżdżąc z aplikacją InMobi. W zakładce Trasy w aplikacji możesz sprawdzić ile tras brakuje Ci tras do uzyskania zniżki.

Po wyjeżdżeniu wymaganych tras oraz dzięki posiadaniu wysokich punktów scoringowych, zostanie przyznana Ci zniżka na zakup polisy komunikacyjnej InMobi (OC/AC/NNW/Assistance).

Zniżka jest przyznawana użytkownikom, u których obecne ubezpieczenie obowiązuje nie dłużej niż przez 6 miesięcy.