JAK TO DZIAŁA

Jedź bezpiecznie z aplikacją InMobi

InMobi to aplikacja, która informuje o sytuacji na drodze i wyrobi w Tobie nawyki dobrego kierowcy. To proste. Jeździsz bezpiecznie – płacisz mniej za ubezpieczenie swojego samochodu. Możesz oszczędzić nawet do 20%!

Zarejestruj się

Ściągnij aplikację i zarejestruj się, podając imię, numer telefonu oraz e-mail, lub zarejestruj się przez Facebooka.

Wpisz dane pojazdu

Dodaj swój samochód, podając numery VIN (E) i rejestracyjny (A) oraz datę pierwszej rejestracji (B) – informacje znajdziesz w dowodzie rejestracyjnym. Potrzebujemy danych Twojego samochodu, żeby podarować Ci zniżkę do 20% przy zakupie pakietu ubezpieczeń InMobi (OC, AC, Assistance, NNW). Wysokość zniżki zależy od Twojego stylu jazdy.

Korzystaj z aplikacji w trakcie jazdy

Włącz aplikację i jedź bezpiecznie. Zagrożenia są zgłaszane przez innych kierowców, Ty również możesz wysyłać powiadomienia o napotkanych utrudnieniach. Pamiętaj, aby zachować bezpieczeństwo, nigdy nie korzystaj z aplikacji, trzymając telefon w dłoni podczas jazdy! Smartfon tylko w uchwycie!

Sprawdzaj scoring

Po zakończeniu trasy sprawdź swój wynik. Możesz otrzymać oceny od 0 do 10. Im wyższy scoring, tym większa szansa na zniżkę na pakiet ubezpieczeń InMobi. Na ocenę składają się m.in. takie parametry, jak: płynność i dynamika jazdy, przyśpieszenie czy hamowanie.

Doskonal styl jazdy

Jeżeli oceny Twoich tras nie są zadowalające, sprawdź podsumowanie i zobacz, na jakich polach możesz poprawić swoją jazdę. Dzięki załączonej mapie przejazdu oraz zestawieniu najważniejszych parametrów wpływających na bezpieczną jazdę dowiesz się, jaką część trasy przejechałeś płynnie, a w jakiej przytrafiły się gwałtowne manewry.

Korzystaj regularnie

Im częściej jeździsz z aplikacją InMobi, tym lepiej. Sprawdzaj regularnie w zakładce OC/AC w aplikacji, ile tras brakuje Ci do zniżki. Szczegółowe podsumowanie znajdziesz w zakładce OC/AC na miesiąc przed końcem ważności swojej polisy.

Dodatkowe korzyści:

Aplikacja InMobi to nie tylko niższe koszty ubezpieczenia i doskonalenie swojego stylu jazdy. Zobacz, co jeszcze zyskujesz.

Odbieraj zgłoszenia o zagrożeniach

InMobi na bieżąco informuje Cię o sytuacji na trasie. Dzięki powiadomieniom o utrudnieniach w ruchu, kontrolach i radarach możesz zadbać o bezpieczeństwo.

Sprawdzaj najbliższe serwisy i salony dealerskie

Podczas jazdy każdemu może przytrafić się coś nagłego i nieprzewidzianego. Na szczęście przejrzysta mapa wskaże Ci najbliższe lokalizacje serwisów, salonów dealerskich oraz stacji ładowań pojazdów elektrycznych. Już nie musisz zastanawiać się, gdzie się udać.

Buduj scoring i przedłużaj ubezpieczenie na dogodnych warunkach

Dzięki przepisowej i płynnej jeździe oraz ciągłej pracy nad swoim stylem jazdy możesz poprawiać swój scoring oraz finalnie uzyskać korzystną zniżkę na pakiet ubezpieczeń InMobi. Bezpieczna jazda się opłaca!

Przyjazny tryb dzienny

Aplikacja InMobi podczas analizy Twojego stylu jazdy bierze pod uwagę porę dnia oraz to, ile czasu spędziłeś za kierownicą. Przypomina również o regularnych przerwach.

Mockup Day&Night Mockup Day Mockup Night

Przyjazny tryb nocny

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jazda nocna różni się od dziennej. Zwracamy, w tych godzinach, szczególną uwagę na bezpieczeństwo. Kolorystyka aplikacji staje się bardziej odpowiednia i mniej męcząca dla wzroku.

Przyjazna w użyciu w dzień i w nocy

Aplikacja InMobi podczas analizy Twojego stylu jazdy bierze pod uwagę porę dnia oraz ile czasu spędziłeś za kierownicą. Przypomina przy tym o regularnych przerwach. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jazda nocna różni się od dziennej. Zwracamy w tych godzinach szczególną uwagę na bezpieczeństwo, a kolorystyka aplikacji staje się bardziej odpowiednia i mniej męcząca dla wzroku.

Sprawdź, jak działa aplikacja InMobi i jaki jest jej faktyczny wpływ na Twoją bezpieczniejszą jazdę.