FAQ - PYTANIA I ODPOWIEDZI

Warunkiem jest podanie podczas rejestracji imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, numeru rejestracyjnego pojazdu oraz nr VIN i daty zakończenia polisy. Podczas korzystania z aplikacji będzie naliczany scoring dla pojazdu.

Pakiet ubezpieczeń InMobi możesz kupić za pośrednictwem aplikacji InMobi oraz w salonie dealerskim. Mapę z listą salonów, które mają w swojej ofercie polisę InMobi, znajdziesz tutaj.

Tak, zniżka ta sumuje się z innymi zniżkami, np. ze zniżką za bezszkodową jazdę.

Pakiet InMobi (OC, AC, Assistance, NNW) mogą kupić klienci indywidualni i przedsiębiorcy (firmy do 15 samochodów), którzy mają samochody marek Volkswagen, ŠKODA, Audi i SEAT.

Nie, niski scoring nie spowoduje wzrostu opłaty za ubezpieczenie.

Nie, aplikacja InMobi jest całkowicie bezpłatna.

Pobierz aplikację i zarejestruj się. Korzystaj regularnie i buduj scoring. Na miesiąc przed wygaśnięciem Twojej polisy – w aplikacji znajdziesz ofertę pakietu ubezpieczeniowego InMobi.

Scoring jest uzależniony od Twojego stylu jazdy i składa się z kilku elementów, m.in.:

– dostosowania prędkości do przepisów drogowych,

– płynności i dynamiki jazdy, na które składają się m.in.: gwałtowne hamowanie, gwałtowne przyśpieszanie, gwałtowne manewry na drodze,

– dostosowania prędkości do warunków na drodze jak: wypadki, roboty drogowe, zagrożenia.

Pamiętaj, że aplikacja informuje Cię o sytuacji na drodze, właśnie po to, aby zachować należytą ostrożność i odpowiednią prędkość.

Ważne.

Aby pomiar jazdy był dokładny, telefon umocuj w uchwycie.

Ze względów bezpieczeństwa zadbaj, aby telefon w uchwycie był stabilny i zapewniał stały dostęp do aplikacji.

Na miesiąc przed wygaśnięciem Twojej polisy – w aplikacji znajdziesz ofertę pakietu ubezpieczeniowego InMobi.

Zniżka na polisę komunikacyjną InMobi (OC/AC. NWW/ Assistance) za bezpieczny styl jazdy jest przyznawana na podstawie liczby wyjeżdżonych tras i punktów scoringowych. Swoje trasy i punkty scoringowe znajdziesz w aplikacji w zakładce Trasy.

1. Posiadasz już polisę komunikacyjną InMobi (OC/AC,/NNW/Assistance) oraz masz zainstalowaną aplikację?

Wystarczy, że przejedziesz z włączoną aplikacją 5 tras w każdym miesiącu, aby uzyskać zniżkę za scoring przy wznowieniu ubezpieczenia.

Jeśli nie wykonasz 5 tras w ciągu miesiąca możesz odrobić je w kolejnych. Ważne, aby w podsumowaniu rocznym na Twoim koncie widniało minimum 60 przejechanych tras.

2. Po raz pierwszy instalujesz aplikację i nie wykupiłeś polisy ubezpieczenia komunikacyjnego InMobi?

Jesteś zainteresowany zakupem ubezpieczenia InMobi (OC/AC,/NNW/Assistance), lecz aktualnie posiadasz inny pakiet ubezpieczeń? Wystarczy, że przejedziesz z włączoną aplikacją co najmniej 20 tras o łącznej długości co najmniej 500 km w czasie trwania Twojej obecnej polisy ubezpieczeniowej. Podczas zakładania konta w aplikacji poprosiliśmy Cię o wpisanie daty końca obecnej polisy ubezpieczeniowej. Do tego czasu możesz pracować nad swoim scoringiem jeżdżąc z aplikacją InMobi. W zakładce Trasy w aplikacji możesz sprawdzić ile tras brakuje Ci tras do uzyskania zniżki.

Po wyjeżdżeniu wymaganych tras oraz dzięki posiadaniu wysokich punktów scoringowych, zostanie przyznana Ci zniżka na zakup polisy komunikacyjnej InMobi (OC/AC/NNW/Assistance).

Zniżka jest przyznawana użytkownikom, u których obecne ubezpieczenie obowiązuje nie dłużej niż przez 6 miesięcy.